Предметний тиждень

03.03.2018

У Стебницькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з 12.02.2018 по 16.02.2018 проходив предметний тиждень художньо-естетичного циклу, під час якого були проведені різні заходи.

Наші вихованці на уроках трудового навчання показали свою майстерність у різних видах декоративно-прикладного мистецтва: виставка робіт учнів 5-9-х класів «Вироби з деревини» (вчитель ЛаврикЛ.М.); захист проектів: «Штучні квіти», «Пори року» (вчитель Костишин Л.Б.).

На уроках фізичної культури під час проведення естафети «Веселі старти» учні 7-А та 8-А класів показали свою спритність та кмітливість (вчителі Симончук М.Ф., Храбустович Я.М., Даниляк В.І.).

Вчитель Пірус О.В. провела мистецький захід на тему «Незнятий кадр незіграної ролі», де було висвітлено життя і творчість Івана Миколайчика.

На уроках образотворчого мистецтва у 7-х класах учні захищали власні проекти про художників України, зокрема дізналися про маловідомих художників, художників-бойчукістів та художників примітивного живопису (вчитель Баша О.В.).