І ЗАВЖДИ БУДЕШ ТИ СВІТИТЬ НАД ЦІЛИМ ВСЕСВІТОМ, ТАРАСЕ!

22.05.2019

22 травня 2019 року у Стебницькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 учні 5-Б, 6-А та 9-А класів під керівництвом учителя української мови та літератури Цимбаляк Марії Василівни підготували літературно-музичну композицію до дня вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка.

Світе наш, Кобзарю нездоланний,

Сонце наше - на усі віки!

Поможи народові в єднанні,

Поможи нам волю зберегти.

Тарас Григорович Шевченко - пророк, бо говорив він від імені мільйонів, як обранець самого Бога, наділений великою любов'ю до свого народу. Вона, віддана і гаряча, гріла і спопеляла поета. Нею пройняті кожне слово, кожен рядок його безсмертних творів.

Поет символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам'ять. Він став на вершину свого безсмертя і промовляє до нас огненним словом. А слово Великого Кобзаря - це духовний заповіт для кожного українця.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душі окриля.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля.

У росяні вінки заплетені суцвіття

До ніг тобі, титане, кладемо.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

Тебе своїм сучасником звемо.